Zdalny project manager

Twoje projekty pod pełną kontrolą

Zaplanuję zadania. Dopilnuję ich realizacji. Zepnę działania zespołu

Zadania, które idą jak po sznurku?
To możliwe

Projekty się mnożą, a czas kurczy. W końcu podejmujesz decyzję – pora na zespół. I to online. Zaczynasz szukać specjalistów, rozdzielać zadania, ustalać procedury, odpowiadać na maile, pilnować terminów i… czasu masz jeszcze mniej niż przedtem, a projekt idzie jak po grudzie. Wiesz co? W zespole brakuje Ci jeszcze jednej osoby.

Zacznij współpracę ze zdalnym project managerem

I zajmij się tylko tym, czym naprawdę chcesz. Przypilnuję za Ciebie, czy zadania idą zgodnie z planem i przyśpieszę ich realizację.

Zobacz, co mogę dla ciebie zrobić

Wsparcie w wyborze podwykonawców

Koordynacja pracy zespołu

Ustalenie celu projektu
i harmonogramu prac

Planowanie podziału zadań

Wsparcie komunikacji
w zespole

Przygotowanie szablonów, instrukcji
i procedur

Pora rozwinąć skrzydła!

Sprawdź przykładowe projekty, jakie pomogę Ci zrealizować

Promocja szkoleń, wbinarów, kursów online

ZGROMADŹ UCZESTNIKÓW

– Znajdę pomysły na działania promocyjne
– Zajmę się przydziałem zadań w zespole
– Stworzę harmonogram działań
– Skontroluję stopień realizacji zadań

Sklep online

SPRZEDAWAJ PRODUKTY I USŁUGI

– Nawiążę współpracę ze specjalistami (grafik, copywriter, web developer)
– Skoordynuję etapy powstawania sklepu
– Zaplanuję komunikację sprzedażową na Twoich kanałach
– Dopilnuję kwestii prawnych w e-sklepie (RODO, regulaminy, zwroty, BDO)

Social media

PUBLIKUJ REGULARNIE

– Zrealizuję opracowaną strategię komunikacji
– Zaplanuję harmonogram wpisów
– Przydzielę zadania w zespole (treści, grafika, publikacja)
– Skontroluję realizację publikacji

Dlaczego warto ze mną współpracować

uczciwość i szczerość

Praca w zespole online to wyzwanie. Problemy? Są po to, aby je rozwiązywać. Rozmawiamy otwarcie o tym, co zrobić, aby Twoje projekty szły jak z płatka.

dobry klimat

Dobra atmosfera
w pracy? Koniecznie. Dlatego klienci lubią ze mną pracować. Zresztą Gallup się
z nimi zgadza, bo jednym z moich talentów jest zgodność smile

pełne zaangażowanie

Jak zrobić z projektu prawdziwą petardę? Możesz liczyć na moje pomysły. Dzielę się doświadczeniem
i doradzam, bo zależy mi na Twoim biznesie

Jak wygląda współpraca

Od pierwszej rozmowy do pełnej kontroli nad Twoimi projektami. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez naszą współpracę

Spotykamy się na wstępnej konsultacji

Podczas rozmowy ustalimy, czego potrzebujesz w zakresie realizacji projektów. Powiem Ci, jak może wyglądać nasza współpraca. Zaskoczy? Działamy dalej.

Dopinamy szczegóły współpracy

Określamy dokładnie zakres moich obowiązków, a Ty wykupujesz u mnie odpowiedni pakiet godzin. I oczywiście podpisujemy umowę, żeby wszystko było czarno na białym smile

Zaczynam zarządzać projektem
Od razu na pełnej sile. Porządkuję, układam, upraszczam działania. Jestem z Tobą w stałym kontakcie. Przesyłam Ci też raporty czasu pracy i zawsze wiesz, ile godzin możemy jeszcze wykorzystać.

Ile inwestujesz we współpracę ze mną?

Na start

5 godzin

575 zł

na spokojnie

10 godzin

1100 zł

nabieramy
rozpędu

20 godzin

2100 zł

na wielkie
projekty

30 godzin

3000 zł

*Pakiet godzin ważny 1 miesiąc. Ceny podane brutto. Wystawiam faktury bez VAT

Z jakich programów do zarządzania projektami korzystam

A może oddelegujesz mi część zadań w projekcie?

oprawa graficzna contentu

Przygotuję dla Ciebie grafiki do social mediów, na stronę WWW i publikacje do druku

Dodajmy rozpędu Twoim projektom

Porozmawiaj o współpracy ze zdalnym project managerem.

Napisz do mnie na maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Albo najlepiej od razu umów się na konsultację online.